Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Poliuretanas

Poliuretanas tai polimerai, kurių makromolekulės turi nepakeistos ir / arba pakeistos uretano grupės. Poliuretano makromolekulės taip pat gali turėti paprastų ir sudėtingų eterio funkcinių grupių, karbamido, amido grupių ir kai kurių kitų funkcinių grupių, kurios lemia šio polimero sudėtines savybes. Poliuretanas priskiriamas sintetiniams elastomerams ir ši medžiaga lyderiauja rinkoje tarp gumų ir patikimai įsitvirtinusi pramonėje, dėka plataus diapazono atsparumo charakteristikų. Paprastai poliuretanas naudojamas kaip gumos pakaitalas gaminant gaminius, naudojamų agresyviose aplinkose, didelių dinaminių apkrovų ir temperatūrų sąlygose. Darbinės temperatūros diapazonas kinta nuo -60 lps.C iki +80 lps.C (trumpalaikis iki +120 lps.C)

POLIURETANO PANAUDOJIMO GALIMYBĖS

Mūsų pasiekimai

Kalnakasyba, karjerai

Stipriausi Lietuvoje


DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Kas gaminama iš poliuretano?


Pastaruoju metu poliuretanas užvaldo mokančių skaičiuoti pinigus verslininkų širdis. Jie žino kas yra kokybė, garantija, ilgaamžiškumas.


Plačiau▸

Poliuretano esama įvairaus?


Galite pereiti į bet kurią mūsų svetainės dalį, jei norite daugiau sužinoti apie mūsų poliuretano gaminius.


Plačiau▸

Kas geriau - guma, ar poliuretanas?


Manome, kad kritikai į šį klausimą jau atsakė! Aišku, lyginant šias dvi medžiagas poliuretanas savo charakteristikomis laimi lyginant su gumas. Tačiau yra savų pliusų ir minusų. Poliuretanas, nors ir kokybiškas, tačiau brangus ir kaprizingas. Kaprizingas visame savo naudojimo cikle pradedant saugojimu ir baigiant pilna polimerizacija gaminyje.


Plačiau▸

Kodėl poliuretanai tokie populiarūs?


Poliuretaniniai gaminiai iki 40 kartų ilgaamžiškesni už guminius, plastikinius, o kai kuriais atvejais, negi - metalinius.Atsparumas kertančių smūgių poveikiui.Didelis atsparumas trūkimui ir pasipriešinimas įpjovų plitimui.Aukštas elastingumas. Tai leidžia poliuretano gaminiams nesubyrant atlaikyti daugkartinį lankstymą.


Plačiau▸