Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Kas gaminama iš poliuretano?

Poliuretano lakštai

Pastaruoju metu poliuretanas užvaldo mokančių skaičiuoti pinigus verslininkų širdis. Jie žino kas yra kokybė, garantija, ilgaamžiškumas.
Šiais laikais poliuretanas naudojamas beveik visose gamybos srityse, gaminimui pačių įvairiausių tarpinių, elastiškų formų skirtų dekoratyvinių akmenų gamybai, įvairiausių detalių staklėms ir įrengimams (volai, riedučiai, spyruoklės, įvorės ir t.t.).
Dėka didelio poliuretano atsparumo susidėvėjimui, iš jo gaminami padai avalynei, sportinės padangos, gremžtukai konvejerinių juostų valymui. Iš poliuretano gaminamos automobilių amortizatorių atramos, sailentblokai, visokiausios tarpinės ir įvorės.
Karjeruose ir kalnakasybos srityse iš poliuretano gamina poliuretaninius sietus, kurių pagalba sijojant gruntą atskiriamos naudingosios iškasenos. Tokie sietai susidėvi 30 kartų lėčiau, nei guminiai.
Žemės ūkyje poliuretano lapai naudojami iškloti talpykloms (bunkeriams), tokiu būdu apsaugant pačias talpyklas nuo dėvėjimosi, ko pasėkoje reikėtų keisti talpyklą pilnai arba dalinai, o tai, kaip žinia, nėra pigus malonumas.