Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Poliuretano esama įvairaus!

Tikriausiai teko girdėti tokį pokalbį: - Ar ši detalė ilgai dirbs ? - Aišku, juk ji pagaminta iš poliuretano.

Tačiau ne viskas taip paprasta ! Keletas pastebėjimų renkantis poliuretaną:

  1. Poliuretaną ir jo komponentus gamina įvairūs gamintojai, kaip, pavyzdžiui, ir variklių alyvą. Lyg ir viskas gaminama iš tos pačios naftos. Turėtų būti vienoda kokybė. Tačiau… Todėl mes bendradarbiaujame tik su patikrintomis pasaulinėmis kompanijomis ir dirbame tik su kokybiška poliuretano žaliava.
  2. Poliuretanai gali būti skystos, kietos ir minkštos būsenos medžiaga. Viskas priklauso nuo atstumo tarp uretaninių grandžių grupių, grandžių struktūros (juostinė arba tinklinė), molekulinės masės ir skaidrumo (kristališkumo) lygio. Gali būti tokio minkštumo kaip guma (guminis žiedas pinigams) ("Šor. А" - 15 vnt.), o gali būti tokie tvirtas, kaip plastikas ("Šor. D" - 75 vnt.). Matuojama dviem skalėmis "Šor. A" - minkštam poliuretanui, ir skale "Šor. D" - tvirtam poliuretanui. (Šor. А - 90 vnt.) = (Šor. D - 40 vnt.) - vargu, ar jums prireiks Šoro skalės, tačiau užsakant gaminį iš poliuretano, kompanijos Tomix vadybininkas būtinai paklaus kokioje srityje ir kokiomis sąlygomis bus naudojamas gaminys. Dėl šios priežasties kiekvienam klientui medžiaga derinama individualiai, kad atitiktų būsimoms darbo sąlygoms.
  3. Poliuretano spalva neatspindi jo savybių ir neįtakoja jų, nes tai tik dažiklis. Todėl rekomenduotume vengti pardavėjų ir kompanijų, kurios tvirtina, kad raudonas poliuretanas geresnis už geltoną ar atvirkščiai. Mes - gaminame įvairių spalvų poliuretano gaminius tik dėl to, kad vizualiai galima būtų atskirti jo savybes (minkštumą, struktūrą ir t.t.) arba atskirti skirtingas poliuretano žaliavos rūšis.
  4. Įsigykite poliuretaną iš patikrintų įmonių. Rekomenduotina, kad įmonė turėtų ne mažesnę, nei trijų metų patirtį. Tokių gamintojų, kurie brangina savo gerą vardą ir prekinį ženklą. Liejamasis poliuretanas - dalykas ne paprastas ir kaprizingas. Pakanka nedidelio oro drėgmės nukrypimo saugant poliuretano žaliavą ir viskas! Medžiaga jau nebetinkama naudojimui. Tai reiškia, kad iš jo galima kažką pagaminti, bet unikalių savybių jis neturės. Lietuvoje poliuretano gaminius galite įsigyti mūsų kompanijoje. "Tomix“ - poliuretano gaminių gamybos lyderis. Kokybė patikrinta laiko.