Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Lakštai avalynės pakalimams

Lakštai iš poliuretano

Įmonė „Tomix“ gamina plokštes iš dvikomponenčio arba trikomponenčio poliuretano skirtas avalynės pramonei. Tokios poliuretano plokštės naudojamos avalyninkų ir avalynę gaminančių įmonių. Jei lyginti vienodo storio guminį ir poliuretano padą, tai guminis padas kelis kartus nusileidžia poliuretaniniam kokybe ir tarnavimo laiku. Labai dažnai plonas avalynės padas greitai prasitrina arba sutrūkinėja, ypač veikiamas žemų temperatūrų, kai guma sukietėja ir tampa trapi. Poliuretanas išsiskiria savo elastingumu, atsparumu trūkinėjimui prie bet kokių temperatūrų išlieka minkštas.


Poliuretano plokščių taikymo sritys


Poliuretano pakalimai avalynei

Poliuretaniniai pakalimai

Tokie pakalimai geresni palyginus su guminiais, nes silpnesnis jų susidėvėjimas, jie elastingesni, atsparūs agresyviam aplinkos poveikiui ir žemoms temperatūroms. Įmonė „Tomix“ gamina poliuretano pakalimus pagal užsakymą. Dydis, piešinys, minkštumas ir spalva gali būti parenkami individualiai. Poliuretano pakalimų kaina kinta nuo užsakomo kiekio, geriausia pasitikslinti kainą paskambinus

1 / 5
Lakštai avalynės pakalimams

Lakštai avalynės pakalimams

2 / 5
Pakalimai avalynei iš poliuretano

Pakalimai avalynei iš poliuretano

3 / 5
Lakštas iš poliuretano avalynės remontui

Lakštas iš poliuretano avalynės remontui

4 / 5
Poliuretano plokštė pagal užsakymą

Poliuretano plokštė pagal užsakymą

5 / 5
Lakštai iš poliuretano

Lakštai iš poliuretanoKaip užsakyti poliuretano gaminius ?

Įmonė „Tomix“ gali pasigirti dideliu gamybos pajėgumu, poliuretano ir metalo gaminių tekinimo cechu. Galimybės leidžia sukurti norimą formą liejimui, remiantis brėžiniais arba užsakovo pateiktais išmatavimais. Viską atliekant vienoje vietoje taupomas laikas ir pinigai, o svarbiausia – nėra tarpininkų – tik užsakovas ir vykdytojas.

Įmonė gali pasidžiaugti turinti daugybę kokybe ir kaina patenkintų klientų ne tik šalyje, bet ir užsienyje. Džiaugiamės matydami senuosius klientus ir visada pasiruošę ilgalaikiam bendradarbiavimui su naujais klientais.

Gaminame ir kitus gaminius iš poliuretano (dviejų ir trijų komponentų sudėties):
lapai strypai ratai volai ratukai įvorės gremžtukai tvarsčiai sietai

Jei domina kuri nors mūsų produkcijos rūšis, pasirinkite temą ir sužinokite daugiau konkrečios informacijos apie mūsų gaminius. Arba skambinkite mūsų vadybininkams: