Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Poliuretano lakštai

Poliuretano lakštai

Poliuretano lakštai - tai gaminiai iš medžiagos poliuretano junginių pagrindu, įprastai gaminami kaip lakštai arba plokštės iki 2000 mm pločio, iki 6000 mm ilgio ir nuo 3 iki 100 mm storio. Tokio lakšto išmatavimai gali būti keičiami užsakovo pageidavimu. Tvirtumas pagal Šor skalę nustatomas individualiai, siekiant įvykdyti konkrečius poliuretaninio lakšto naudojimo reikalavimus


Poliuretano lakštai daugiausiai naudojami gamybos ir žemės ūkio įmonėse. Nėra tokios šakos, kurioje nebūtų naudojami poliuretano lakštai pamušalui arba įrengimų apsaugai nuo abrazyvų poveikio. Tokiais atvejais, kai gamybai reikalinga padidinto atsparumo, tvirtumo, elastingumo, atsparumo ultravioletiniams spinduliams, o taip pat perdžiūvimui esant atitinkamai aplinkai, medžiaga, poliuretano lakštai ir plokštės yra nepamainomi, nes atitinka visus tokioms sąlygoms keliamus reikalavimus. Be to, poliuretano lakštas yra atsparus smūginėms, dinaminėms apkrovoms, žemas jo trinties koeficientas ir aukštas atsparumas plyšimams. Tokie lakštai naudojami metalų apsaugai nuo mechaninių apkrovų, o taip pat nuo agresyvios aplinkos.


Poliuretano lakštai

Jei Jūsų įmonė vis dar naudoja gumos lakštus ar plokštes, plastikinius atitikmenis arba metalo lakštus, greičiausiai tokia apsauga neefektyvi ir Jūs lengvai galite pereiti prie poliuretaninių lakštų naudojimo. Galutinis to rezultatas bus įmonės išlaidų sumažinimas, nes poliuretano lakštai ilgaamžiškesni ir tarnaus Jums daug kartų ilgiau, nei guminiai ar kokie kitokie. To pasėkoje Jūsų įranga daug kartų ilgiau dirbs be problemų ir daugiau sutaupysite, nes nereikės stabdyti įrengimų remontui arba apsaugai nuo susidėvėjimo daug ilgesnį laiką.


Poliuretano lakštai

"Тоmix" turi šiuolaikinę gamybos liniją, kuri leidžia mums gaminti 6 metrų ilgio ir iki 800 mm storio poliuretano lapus.
Mūsų įmonėje galite užsisakyti poliuretaninius lakštus iš europietiškų žaliavų, įvairios konfigūracijos ir reikiamų charakteristikų. Taip pat siūlome tinkleliu armuotus poliuretano lapus, kurių kokybinės ir ilgaamžės eksploatacijos savybės dar geresnės.


Išmušimas poliuretano lakštais (pamušalas)

Išmušimas poliuretano lakštais įvairių įrangos elementų, leidžia paprastai išspręsti abrazyvinio susidėvėjimo problemą. Poliuretaninį pamušalą galima pakeisti žymiai greičiau ir pigiau, nei metalo lakštus ar kitus apsauginius įrangos elementus. Poliuretano plokštės ir lakštai pakeičia gumines technologines plokštes, plieno ir plastikinius lapus įvairiuose technologiniuose procesuose kompleksiškai sprendžiant abrazyvinio susidėvėjimo problemas įvairiuose technologiniuose procesuose, taip pat atlaiko smūgines apkrovas ir saugo medžiagų lipnumo atvejais. Dažnai žemės ūkio įmonės užsako poliuretano lakštus ir jais iškloja savitakių įrengimų kanalus, kas leidžia išsaugoti metalo konstrukcijas nuo ankstyvaus susidėvėjimo ir sutaupo dėka retų remonto darbų ar susidėvėjusių latakų. Taip pat poliuretano pamušalas saugo grūdus, o tai vėlgi yra papildoma ekonominė nauda išsaugant grūdų kokybę elevatoriuose, grūdų fabrikuose grūdinių kultūrų perdirbimo įmonėse.


1 / 10
Poliuretano lakštai

Poliuretano lakštai

2 / 10
Armuotas poliuretano lakštas

Armuotas poliuretano lakštas

3 / 10
Poliuretano lakštas transportavimo būsenoje

Poliuretano lakštas transportavimo būsenoje

4 / 10
Armuoti poliuretano lakštai <

Armuoti poliuretano lakštai

5 / 10
Poliuretano lakštai

Poliuretano lakštai

6 / 10
Armuotas poliuretano lakštas

Armuotas poliuretano lakštas

7 / 10
Armuotas poliuretano lakštas

Armuotas poliuretano lakštas

8 / 10
Lakštinis poliuretanas

Lakštinis poliuretanas

9 / 10
Poliuretano lakštai

Poliuretano lakštai

10 / 10
6 metrų poliuretano lakštas

6 metrų poliuretano lakštasKur naudojami poliuretano lakštai ?

Kaip teisingai išsirinkti ir užsakyti pliuretano lakštus ?

Jei jus neramina šie aukščiau išvardinti ir kiti klausimai? Tai visiškai suprantama ir logiška. Juk esama skirtingos kokybės. Įvairiomis eksploatacinėmis sąlygomis tas pats, tačiau skirtingo tvirtumo poliuretanas veiks skirtingai. Ko pasėkoje gali paaiškėti, kad parinkus netinkamo minkštumo poliuretaną tai atsilieps jo ilgaamžiškumui. Kreipęsi į mūsų kompaniją gausite išsamią mūsų specialistų konsultaciją, kuri atsakys į visus Jus dominančius klausimus, o taip pat parinks optimalių charakteristikų poliuretaną pagal jūsų poreikius.