Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Poliuretano ratai

Ratai iš poliuretano

Pastaruoju metu poliuretanas tapo nebe mitu, o realiu verslininkų, kurie moka skaičiuoti savo pinigus, „gelbėjimosi ratu“. Nes poliuretano ratai, dėka savo fizinių ir mechaninių savybių, daug atsparesnis, ilgaamžiškesnis, atsparus agresyviai aplinkai ir ultravioletiniams spinduliams, o tai reiškia, kad technika, aprūpinta jais, nestoja dėl remonto arba ratų keitimo. Poliuretanas Europos rinkoje jau seniai egzistuoja, tačiau kainos jo gaminiams laikosi aukštos.

Ką daryti? Labai paprasta! Rinkoje yra keletas su poliuretanu dirbančių kompanijų. Mūsų – viena jų. Tomix gamykla gamina poliuretano ratus. Turime didelę poliuretano ratų, skirtų įvairiai sandėlių technikai, gamybos patirtį. Tokia technika tai: štabeliuotojai, krautuvai, elektrokarai. Taip pat mes gaminame ratus naudingųjų iškasenų pramonei, naudojamų konvejerių linijoms.


Poliuretano ratai sandėlių technikai

Sandėlių technika ant poliuretano ratų

Gana dažnai didelės statybinių medžiagų parduotuvėse arba uždaruose sandėliuose galime sutikti sandėliams skirtą techniką, tokią kaip: vežimėliai, pakrovėjai, elektrokarai, pakėlėjai ir daug kitų. Tokiai technikai gamintojas montuoja ne pripučiamus, kaip automobiliuose, ratus, o disko pavidalo su guma dengtu paviršium. Paprastai toks diskas dengiamas guma, o ne poliuretanu. Tokie ratai savyje neturi oro ir nesugeba sugerti paviršiaus nelygumų. Ši technika skirta išimtinai tik darbui ant lygių betoninių paviršių. Šie ratai išskirtiniai savo paprastumu, mažu svoriu, atlaiko dideles apkrovas ir neišsikraipo gabenant arba keliant didelį svorį.

Eksploatacijos metu guminis padengimas greitai nusitrina ir prireikia pirkti naujus ratus sandėlio technikai. Tokie ratai, deja, nepigūs! Todėl, kad patenkinti rinkos ir mūsų klientų poreikius, kompanija „Tomix“ gamina ratus padengtus poliuretanu ir sėkmingai juos realizuoja visoje Europoje. Mūsų poliuretaniniai ratai pasirodė esą labai patvarūs, ilgaamžiai, labai atsparūs nusitrynimui. Tyrimai parodo mūsų kompanijos pasiruošimą bendradarbiavimui net ir pasaulinėse poliuretano gaminių rinkose. Ratai turintys poliuretano dangą yra atsparesni, ilgaamžiškesni, atsparesni susidėvėjimui agresyviose aplinkose, nebijo ultravioletinių spindulių, sūraus oro, ir padidintas atsparumas nusitrynimui.


Įsigyti poliuretaninius ratus labai paprasta -pakanka susisiekti telefonu su mūsų vadybininku, pasikonsultuoti ir atlikti užsakymą.

Restauruojame poliuretanu ratus

Šiais laikais, šiuolaikiškos įrangos ir tikslaus technologinio proceso dėka, mes galime restauruoti susidėvėjusius ratus. Svarbiausia, kad nebereikia pirkti naujo rato su disku, kas labai brangu. Jūs tiesiog mums atsiunčiate savo senąjį diską (ratą) ir po keleto dienų gaunate jį restauruotą poliuretano danga.


Rato restauravimas poliuretanu iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengvas, tačiau į tai sutelpa metų metai bandymų, šiuolaikinė įranga ir kokybiškos poliuretano medžiagos. Prieš padengiant diską poliuretanu – pirmiausia jį reikia paruošti. Po padengimo ratas keliauja į tekinimo cechą, kuriame atliekamas jo balansavimas. Tik po to jis patenka į Jūsų rankas ir gali ilgai ir nepriekaištingai tarnauti.


Ratų restauravimas poliuretanu – tai pigus, greitas, patikimas būdas suteikti jūsų įrenginiui antrą, o kada nors – ir trečią gyvenimą.


1 / 12
Poliuretanu atnaujinti krautuvo ratai

Poliuretanu atnaujinti krautuvo ratai

2 / 12
Poliuretanu restauruotas ratas

Poliuretanu restauruotas ratas

3 / 12
Poliuretano ratas po restauracijos

Poliuretano ratas po restauracijos

4 / 12
Ratas su poliuretano sluoksniu

Ratas su poliuretano sluoksniu

5 / 12
Poliuretano ratas krautuvams

Poliuretano ratas krautuvams

6 / 12
Poliuretano ratai

Poliuretano ratai

7 / 12
Poliuretano ratukai palečių vėžimėliams

Poliuretano ratukai palečių vėžimėliams

8 / 12
Poliuretano ratai

Poliuretano ratai

9 / 12
Poliuretano ratai

Poliuretano ratai

10 / 12
Poliuretano ratai

Poliuretano ratai

11 / 12
Poliuretano ratai

Poliuretano ratai

12 / 12
Poliuretano ratai

Poliuretano rataiKur naudojami poliuretano ratai ?

Kaip teisingai išsirinkti ir įsigyti poliuretano ratus ?

Poliuretano ratų išsirinkimas labai panašus į automobilio padangų įsigijimą. Turite žinoti kur bus montuojami poliuretano ratai, rato išmatavimai ir kokiomis sąlygomis tas ratas bus eksploatuojamas. Lygiai taip pat, kaip ir padangų pasaulyje, skirtingi gamintojai siūlo savo produkciją skirtinga kaina. Įmanoma, kad brangus gaminys neatitiks jam keliamų kokybės reikalavimų. Labai daug kas priklauso nuo poliuretano ratų gamybai naudojamų polimerų (poliuretano), o taip pat nemažiau svarbu gamybos metu laikytis techninio reglamento. Savaime suprantama, vartotojas neprivalo žinoti visų niuansų, lygiai taip pat kaip eilinis žmogus neprivalo žinoti kaip veikia jo telefonas! Jūs pasitikite gamintoju, jo prekiniu ženklu, reputacija, patirtimi, su juo dirbančių pastovių klientų atsiliepimais. Ir tai teisinga. Stenkitės pirkti poliuretano ratus įmonėse, duodančiose savo gaminiams garantiją. Šiai dienai „Tomix“ bendradarbiauja daugiau nei su 360-ia stambių įmonių, kurios mus pasirinko partneriais poliuretano rinkoje ir yra patenkinti mūsų produkcijos kokybe. Nes „Tomix“ - tai poliuretano gaminių gamybos lyderis.