Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Poliuretano strypai

Pastaraisiais metais žodis poliuretanas labai dažnai girdimas, taip pat interneto platybėse ne kartą esate sutikę tokias frazes, kaip poliuretano strypas arba pliuretano volas. Imkime ir kartu išsiaiškinkime, kas tai per stebuklingas polimeras ir kodėl jį gamina poliuretaninių strypų pavidalu?


Poliuretano strypai

Poliuretano strypas – hetero jungčių polimeras strypo arba volo pavidalu. Strypo pavidalas jam suteikiamas dėl to, kad būtų lengviau įtvirtinti jį tekinimo staklėse tolimesniam apdirbimui. Kai kuriais atvejais tokie strypai naudojami pramoninėje (karjerai, žemės ūkis) technikoje kaip slopintuvai (smūgiams slopinti). Jie mažina metalinių konstrukcijų apkrovas. Pavyzdžiui: lygiai taip pat, kaip automobilyje amortizacinės pagalvėlės (sailentblokai).


Poliuretano strypai (A klasė, tvirtumas 90 Šor ir daugiau) lengvai apdirbami tekinimo staklėmis, pjaustomi, šlifuojami, gręžiami. Tokiu būdu iš šio gaminio tekintojas lengvai gali ištekinti reikalingą gaminį pagal pateiktus brėžinius. Tarp kitko, mūsų kompanija turi tekinimo cechą. Todėl Jūs galite užsakyti ne paprastą poliuretano strypą, o tekinimo staklėse paruoštą gaminį.


Mūsų įmonė gamina poliuretaninius strypus pagal užsakovo išmatavimus, o taip pat mes nustatome medžiagos tvirtumą, pritaikydami būsimoms gaminio darbo sąlygoms su Jūsų įranga. Dėka to Jūsų technika ilgiau dirba negesdama, nereikalaudama remonto. Juk poliuretanas dešimtį kartų ilgaamžiškesnis nei guma, nebijo benzino, tepalo ir daugelio kitų agresyvių medžiagų. Štai dėl ko jis pirmauja tarp kitų gumos gaminių.


Poliuretano strypo charakteristikos ir sąvybės:


Jei reikia pagaminti poliuretano strypą pagal individualius išmatavimus? Galite paskambinti mūsų vadybininkui ir patikslinti užsakymo detales, o taip pat sužinoti užsakymo įvykdymo terminą ir kainą.


1 / 9
Poliuretano strypai

Poliuretano strypai

2 / 9
Strypai iš poliuretano

Strypai iš poliuretano

3 / 9
Strypai iš poliuretano

Strypai iš poliuretano

4 / 9
Užsakomieji poliuretano strypai

Užsakomieji poliuretano strypai

5 / 9
Strypai iš poliuretano

Strypai iš poliuretano

6 / 9
Gaminam strypus iš poliuretano

Gaminam strypus iš poliuretano

7 / 9
Poliuretano strypai pagal užsakovo išmatavimus

Poliuretano strypai pagal užsakovo išmatavimus

8 / 9
Poliuretano strypai

Poliuretano strypai

9 / 9
Poliuretano strypai

Poliuretano strypaiKur naudojami poliuretano strypai ?

Kasmet visose pramonės srityse poliuretanas išstumia gumą. Kalnakasybos srityje ir karjeruose iš poliuretano gamina poliuretaninius sietus vibraciniams mechanizmams, kurių pagalba sijojamas iškastas gruntas, tam, kad atskirti naudingų iškasenų frakciją. Automobilių pramonėje – sailent blokai, atramos, slopintuvai. Statybinės ir privačios įmonės užsako tokius strypus, tam tikrų išmatavimų, kuriuos naudoja ekskavatoriuose. Šie strypai naudojami ekskavatoriaus sukimosi mechanizmuose kaip slopintuvai. Iš patirties galime pasakyti, kad šie mazgai nekelia susirūpinimo jau net 7 metus intensyvaus naudojimo. Mes manome, kad šie poliuretano strypai tarnaus dar ne mažiau 7 metų. Todėl, jei susidūrėte su tokiomis problemomis – drąsiai rekomenduojame pereiti prie poliuretano naudojimo.

Sunkiojoje ir lengvojoje pramonėje labai dažnai naudojami poliuretano strypai.

Pavyzdžiui:

Kaip įsigyti poliuretano strypą ?

Jeigu žinote ko Jums reikia ir norite atlikti užsakymą, tiesiog paskambinkite mūsų vadybininkui telefonais, esančiais skyriuje Kontaktai ir mūsų specialistai Jus pakonsultuos. Atminkite, kad poliuretanas (kaip medžiaga) būna įvairus (pigus ir brangus, minkštas ir kietas), ir esant skirtingoms apkrovoms jis skirtingai reaguoja.