Gaminių iš poliuretano gamykla Lietuvoje

Elevatorių sistemų futeravimas poliuretanu

Praktika rodo, kad šiai dienai, siekiant padidinti elevatorių įrangos tarnavimo laiką ir sumažinti grūdų nuostolius, geriausia naudoti įrangos armavimą poliuretanu. Tiesa, labai svarbu, armavimą atlikti teisingai ir kokybiškomis medžiagomis.


Elevatorių sistemų armavimas poliuretanu.

grūdų elevatoriai

Grūdų elevatoriai - tai didžiuliai mechanizuoti statiniai, naudojami grūdinių kultūrų apdirbimui (pasiekiant reikiamą būklę) ir tolimesniam saugojimui, ir paskirstymui. Elevatorių sudarantys statiniai:


Eksploatacijos metu, ypač derliaus nuėmimo metu, kai įranga visą laiką būna perkrauta (pasiekus savo galimybių viršūnę), ji labai greitai dėvisi ir įvyksta įvairių gedimų, su kuriais susiduria visų be išimties elevatorių darbuotojai. Dažniausi gedimai – savitakių pratrynimai/pramušimai. Norint pašalinti gedimus reikia visiškai sustabdyti darbą, kas ilgina laukimo eilėse laiką. Kad pratęsti elevatoriaus darbą reikia, arba laikinai užtaisyti skylę, arba pakeisti pažeistas latakų dalis naujomis.


Kuo geriau armuoti – guma ar poliuretanu?

Kai kurie specialistai sako, kad futeravimui geriausia rinktis pigią gumą, nei brangesnį poliuretaną. Visa tai tik dėl to, kad ilgą laiką būtent guma buvo laikoma pačia tinkamiausia apsauga grūdams. Tačiau guma turi eilę trūkumų:

  1. stipriai stabdo judėjimą, tuo mažindama produktyvumą;
  2. pakankamai greitai nusitrina;
  3. kai guma prasitrina – sukuria „kišenes“, dėl kurių susidaro kamščiai.

O štai pakeitus gumą poliuretanu – apsaugosite save nuo visų išvardintų trūkumų.

Kuo armavimas poliuretanu labiau tinka grūdų įrangai?

Įrengimų armavimo poliuretanu privalumai:

Atsižvelgiant į išvardintus privalumus, profilaktinis elevatorių armavimas poliuretanu šiandien tampa labai tinkamu sprendimu.

Poliuretano naudojimas agrariniame sektoriuje.

Poliuretanas tai universali medžiaga, naudojama visose žemės ūkio srityse, taip pat – gamyboje.


Prispaudėjas sėjamajai

Šiuolaikinės šalys iš poliuretano gamina: atsargines dalis agrarinei technikai, triukšmų slopintuvus, būgnus vikšrinei technikai, grūdų prispaudėjus, krovimo rankoves, savitakių vamzdžių įdėklus, sietus, gremžtukus, semtuvėlius ir valytuvus, ir kitus elevatorių transporterių elementus. O šios medžiagos lapus ir plokštes naudoja įvairiausios įrangos armavimą.


Pagrindinės poliuretano savybės:

  1. Ilgaamžiškumas. Medžiaga visiškai nepasiduoda korozijai. Dėl to, poliuretano gaminiai, tinkamai aptarnaujami ir naudojami, sugeba veikti keletą dešimčių metų.
  2. Stiprumas. Išlaiko didžiules mechanines ir fizines apkrovas, taip pat yra ypač atsparus smūgiams. Taip pat pasižymi išskirtinėmis antideformacinėmis savybėmis.
  3. Lipnumas. Poliuretano paviršius pasižymi išskirtiniu nelipnumu – prie jo nelimpa net drėgnos ir smulkios medžiagos, arba jų mišiniai.
  4. Nedidelis svoris. Šalia puikaus atsparumo dėvėjimuisi ir aukšto tvirtumo, poliuretanas nedaug sveria, kas lengvina jo montavimą ir gaminių iš jo naudojimą.
  5. Pasipriešinimas abrazyvams. Poliuretano gaminių darbiniai paviršiai nepraranda savo eksploatacinių savybių visą savo darbo laiką, o patys gaminiai išlaiko gamyklinę išvaizdą.

Kaip teisingai išsirinkti poliuretaną armavimui?

Kalbant apie geros kokybės poliuretano pasirinkimą – yra du paprasti būdai:

Mechaninis. Tam tiesiog reikia pamėginti įbrėžti poliuretano lapą. Jei medžiaga labai geros kokybės 100 % tikimybė, kad neliks jokio pėdsako, o štai pigioje galite pamatyti netgi drožlių.

Prietaiso pagalba. Tam reikės tvirtumo matuoklio. Poliuretanas turi atitikti griežtus reikalavimus ir jeigu prietaisas rodo tikslius pagal Šor skalę (pavyzdžiui 85 arba 95), greičiausiai ir kiti parametrai atitinka normą. Tai yra atitinka žaliavos gamintojo technologinėse lentelėse nurodytiems dydžiams.

Kaip pasirinkti įmonę armavimui poliuretanu?

Tempimo būgnas po restauracijos poliuretanu

Šiuolaikinėje rinkoje skaičiuojama daug dešimčių įmonių, užsiimančių poliuretano dirbinių gamyba, tačiau ne kiekviena gamina puikios kokybės produkciją. Kyla logiškas klausimas: "Kokią įmonę pasirinkti?". Ir apskritai, kodėl taip yra, juk įvairiose įmonėse poliuretanas praktiškai vienodas. Nepasakosiu apie kitas įmones, paprasčiausiai pateiksiu keletą punktų, kaip viskas vyksta įmonėje „Tomix“ ir kodėl tai taip svarbu.

Žaliava

Viskas prasideda išsirenkant žaliavos tiekėją. Įmonėje „Tomix“ naudojamos tik patikrintų tiekėjų medžiagos – pasaulinių lyderių iš Europos, Australijos ir JAV. Jie brangina savo gerą vardą ir gamina tik kokybišką žaliavą. Taipogi tokių įmonių specialistai suteikia pagalbą ir sprendžia visus iškilusius klausimus, kokie tik gali iškilti gaminant poliuretano gaminius.

Saugojimas

Kol poliuretano komponentai nepradėjo reaguoti vienas su kitu – polimerizacijos procesas neužbaigtas. Sudėtinės dalys labai kaprizingos supančiai aplinkai. Pavyzdžiui: nemėgsta šalčių ir drėgmės. Jei vienas iš komponentų peršalo – jo nebegalima naudoti. Galutinis rezultatas bus brokuotas gaminys, kurio iš pažiūros neatskirti nuo normalaus. Tačiau tokių poliuretano gaminių sąvybės po peršalimo žymiai krenta. Įmonėje „Tomix“ skrupulingai laikomasi visų saugojimo ir gamybos rekomendacijų.

Šiuolaikiška įranga

Progresas nestovi vietoje ir mes taip pat stengiamės laikytis pasaulinių tendencijų. Nes tik dėka aukšto lygio įrangos, kuri medžiagas dozuoja su paklaida 0,15-0,5% galime tiksliai sureguliuoti galutinio produkto charakteristikas, kad jos atitiktų užsakovo keliamus reikalavimus. Dirbinių gamyboje veikia keturi liejimo įrengimai (mašinos). Tai yra dviejų, trijų ir šešių komponentų įrengimai, kuriuos galima įtraukti į gamybos procesą priklausomai nuo reikiamo gaminio dydžio (nuo 5 gramų) iki masyvių (virš 500 kg). Gamybiniai pajėgumai siekia daugiau 6 tonų paruoštos produkcijos per parą.

Kokybės kontrolė

Įmonės „Tomix“ specialistai dažnai ir įvairiai eksperimentuoja, tiria, testuoja produkciją. Pastovi kontrolė ir atitikimas techninėms sąlygoms (TS) leidžia tiekti aukštos kokybės gaminius elevatoriams, stambiems agro-susivienijimams ir korporacijoms. Dėka to galime aptikti galimą gamybos broką ir jį pašalinti prieš atiduodant užsakovui jo produkciją. Retkarčiais mes susiskambiname su klientais, pasidomėti: kaip „jaučiasi“ mūsų gaminiai? Kokie galimi apsiskaičiavimai ar pageidavimai? Paprastai meistrai kitame linijos gale būna labai patenkinti. Nes, praėjus pakankamai ilgam eksploatacijos laikui, poliuretano detalė susidėvėjo minimaliai.

Patirtis

Paprašykite poliuretano gaminių tiekėjo pateikti Jums jų klientų sąrašą. Pasiskambinę galite pakalbėti su inžinieriu arba vadovu ir išsiklausinėti kaip dirba konkretaus gamintojo gaminiai ir koks jų aptarnavimo lygis.

Įmonė „Tomix“ jau labai ilgai dirba poliuretano gaminių rinkoje ir užsirekomendavo kaip patikimas kokybiškų dirbinių tiekėjas. Įmonės specialistai gali išspręsti pačias sudėtingiausias užsakovo užduotis ir parinkti optimaliausią medžiagą gamybai. Mumis pasitiki autoritetingos įmonės, būtent iš mūsų užsakydamos gaminius savo reikmėms.

Užsakovai mumis pasitiki, rekomenduoja mus kaip patikimus partnerius ir poliuretano gaminių tiekėjus. Tai svarbiausias mūsų darbo kokybės rodiklis, apibūdinantis mus kaip sėkmingą poliuretano gaminių įmonę.

Atgal i ?Tomix? svetaines antraste